Dajemy wam to co najlepsze

Profesjonalizm

Wykorzystujemy najnowoczesniejsze urządzenia i wiedzę w dziedzinie tkanin

Darmowy transport

Skorzystaj z formularza zamówienia online, aby oddać nam swoje tkaniny do czyszczenia. Zapewniamy darmowy odbiór i dowóz.

Bezpieczeństwo

Stosujemy specjalnie zaprojektowane, biodegradowane płyny piorące

Marka Arida powstała w oparciu o przekonanie, że ekologia nie jest tylko modnym obecnie trendem, ale tak naprawdę powrotem do harmonijnego współżycia człowieka z naturą. To przekonanie wraz z rosnącą ilością krytycznych uwag kierowanych wobec tradycyjnych pralni chemicznych, w których są stosowane rakotwórcze środki chemiczne, skłoniło nas do podjęcia decyzji o otwarciu w pełni ekologicznej alternatywy do tych instytucji. Chcieliśmy zająć się profesjonalnym praniem odzieży w oparciu o najnowsze obecnie dostępne technologie i osiągnąć przy tym jak najlepsze efekty, zachowując rozsądną cenę.

W toku naszych – często prywatnych – doświadczeń z obecnymi na polskim rynku pralniami zarówno tymi w sklepach wielkopowierzchniowych, jak i tymi należącymi do rodzinnych firm, wielokrotnie doświadczaliśmy faktu, że pralnie chemiczne nie są w stanie w sposób dokładny usunąć zabrudzeń, albo odbywa się to kosztem uszkodzenia tkaniny poprzez jej odbarwienie lub odkształcenie. Skłoniło nas to do poszukiwania na rynku usługi, która zaspokajałaby wysokie wymagania Klientów. Ponieważ nie udało nam się znaleźć pralni, która łączyłaby w sobie najwyższą jakość usług z gwarancją zachowania barwy i faktury w akceptowalnym przez Klienta przedziale cenowym, postanowiliśmy wypełnić tę lukę.

W obecnych czasach coraz więcej osób posiada w swojej garderobie odzież o dużej wartości ekonomicznej, a co za tym idzie, w przypadku konieczności jej doczyszczenia nie mogą sobie pozwolić na ryzyko jej uszkodzenia. Niszę w tym segmencie pragniemy wypełnić poprzez działalność naszej pralni. Arida ma być marką skierowaną do Klienta, który nie chce iść na kompromis pomiędzy jakością usługi a jej ceną. Do takich osób zaadresowana jest nasza oferta. Do ludzi w każdym wieku, którzy kładą nacisk na profesjonalizm świadczonych usług, a jednocześnie są świadomi wpływu człowieka na otaczający świat. Stosowany przez nas system Lagoon spełnia wszystkie wymienione wyżej warunki – stanowi on unikalne połączenie w pełni ekologicznego rozwiązania z bardzo wysoką i powtarzalną jakością prania.

Te wszystkie elementy – czyli pełna ekologia, unikalna technologia pochodząca od największego na świecie producenta sprzętu pralniczego, czy wreszcie troska o nieustanne podnoszenie naszych kwalifikacji oraz rozwój powodują, że jesteśmy wiarygodnym partnerem biznesowym, natomiast dla Klienta indywidualnego firmą, której może bez obaw powierzyć swoją odzież będąc pewnym, że spełnimy wszystkie jego oczekiwania.

NASZA HISTORIA

Powstanie marki ARIDA nie byłoby możliwe bez efektywnej współpracy i zaangażowania grupy osób. Inicjatywa usytuowania firmy na terenie dzielnicy Podgórze wypłynęła ze strony udziałówców i Zarządu spółki. Poszukiwanie odpowiedniej lokalizacji było procesem niezwykle długim, wspieranym nieustającymi analizami, kalkulacjami i projektami.

Odpowiedzialność

UBEZPIECZENIE

W zakresie świadczenia usług nasza firma objęta jest ubezpieczeniem od odpowiedzialności cywilnej opisanym polisą zawartą z Towarzystwem Ubezpieczeniowym.

Serwis

GWARANCJA PRODUCENTA

Wszystkie stosowanie przez nas urządzenia firmy Electrolux są fabrycznie nowe. Posiadają one gwarancję producenta, wszelkie wymagane homologacje i klasyfikacje jakości zgodne z normami opisanymi w obowiązujących przepisach. W przypadku awarii lub eksploatacji poszczególnych części różnych maszyn stosujemy wyłącznie oryginalne zamienniki.

Wsparcie technologiczne

NOWOCZESNY SPRZĘT

Złożoność i wszechstronność wykorzystania naszych urządzeń w połączeniu z dynamicznie rozwijającymi się programami daje coraz więcej możliwości precyzyjnego dopasowania procesów czyszczenia do konkretnych tkanin. Zachodzi przy tym konieczność programowania poszczególnych urządzeń systemu, w czym jesteśmy wspierani bezpośrednio przez Specjalistów z firmy FHU Duet.

Na chwilę obecną, dzięki zdobytemu doświadczeniu i analizach, wszystkie nasze maszyny piorące mają wgrane własne programy prania: Arida i AridaPro. Różnice w stosunku do programów standardowych polegają głównie na stosowaniu większych stanów wody, dłuższych czasów prania i rozbiciu prania głównego na kilka etapów, co pomaga w usuwaniu różnych rodzajów zabrudzeń.

Obsługa

NIEZAWODNY SYSTEM ELETROLUX

Serce użytkowanego przez nas systemu stanowi zespół urządzeń firmy Electrolux, których właściwe efekty działania uzyskiwanie są wyłącznie przez zastosowanie odpowiednich, certyfikowanych płynnych detergentów i preparatów oraz profesjonalnych preparatów płynnych i proszkowych.

Oświadczamy, iż używane przez nas symbole Woolmark® oraz Electrolux® są zastrzeżonymi znakami towarowym firm Woolmark Company (www.woolmark.com) oraz Electrolux Professional (www.professional.electrolux.com) i posługujemy się nimi oficjalnie na podstawie stosownych, uprawniających ku temu certyfikatów.